Про підприємство

Приватне акціонерне товариство «Агроресурс» – підприємство з 13-річним стажем в галузі машинобудування та обробки металу пропонує обладнання для торгівлі ТМ «Рістел». ТМ «Рістел» – це системи металевих універсальних стелажів для оснащення торгових площ під різноманітні групи товарів: продукти харчування, побутову хімію, канцтовари, інструменти та побутову техніку тощо. Широкий вибір конфігурацій та кольорів, а також можливість індивідуального замовлення надають можливість застосовувати обладнання в приміщеннях будь-яких розмірів, форм та оформлення.

Торговельне обладнання виготовляється на сучасному високотехнологічному устаткуванні:
  • штампувальні лінії фірми Amada (Японія) забезпечують високотехнологічне листове штампування при мінімальних експлуатаційних затратах, що гарантує високу точність штампування відповідно до конструкторських креслень, якість деталей та зведення виробничого браку до мінімуму.
  • електромеханічні листозгинальні преси Finn-Power (Фінляндія) і Amada (Японія) забезпечують точний згин та збереження симетричних пропорцій деталей стелажів.
  • автоматизована лінія порошкового фарбування Ideal-Line (Данія) здійснює знежирення, антикорозійну обробку та високоякісне порошкове фарбування, яке збільшує термін експлуатації та забезпечує естетичний зовнішній вигляд. Усі елементи стелажів фарбуються в білий глянцевий колір, але за бажанням замовника можливе фарбування стелажів або окремих елементів в будь-який інший колір згідно маркування фарби RAL.

Система управління якістю на підприємстві відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008.

Ми здійснюємо доставку за допомогою: